Toskania - Włochy     Agroturystyka - Hotele - Domy wakacyjne - Rezydencje - Apartamenty

 
WYSZUKIWANIE  ROZSZERZONE
 

PRAKTYCZNE INFORMACJE
MIASTA TOSKANII
POGODA
MAPA PROWINCJI SIENA

 
POLECAMY PAŃSTWU GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE
h
  Agroturystyka : UMBAGR008
 
  GALERIA ZDJĘĆ   CENY WYŚLIJ ZAPYTANIE
Q
 
  wersja do wydruku
Gospodarstwo usytuowane jest w centrum Umbrii, około 10 km na południe od Perugii , ok. 16 km od Asyżu i ok. 9 km od lotniska w Perugii. Jego powierzchnia wynosi 130 hektarów ziemi, na której uprawiane są zboża, warzywa, buraki cukrowe i gaje oliwne. Wszystkie zabudowania zostały odrestaurowane z dbałością i zachowaniem ich pierwotnych kształtów, najstarszy budynek pochodzi z XIX w.


---------------------------------------------------------------------
--->>
SPRAWDŹ WOLNE TERMINY - KLIKAJĄC PONIŻEJ !

- GRAFIK SEZON 2012

---------------------------------------------------------------------Na terenie gospodarstwa znajduje się ogród, basen (14mx6m) w nasłonecznionym miejscu, barbecue, huśtawki, zjeżdżalnia, stół do ping ponga i stół do gry w piłkarzyki.
Na terenie całej posiadłości znajdują się ścieżki spacerowe i rowerowe – rowery są do dyspozycji gości wraz z mapką okolic. W gospodarstwie prowadzone są również: lekcje gotowania (minimum 4-5 osób), degustacje win i produktów umbryjskich. Można tu również zakupić oliwę z oliwek, warzywa i jajka. Około 1 km od gospodarstwa znajduje się stadnina, w której można pojeździć konno. Ponadto w okolicy można łowić ryby w pobliskiej rzece.
W gospodarstwie znajdują się w sumie 8 apartamentów, w tym 2-osobowe, 4-osobowe, 4+2-osobowe, każdy z nich posiada telewizor, na zewnątrz stół z krzesłami i zadaszeniem, większość apartamentów posiada również kominek.

Miejsce to polecane jest dla osób chcących zwiedzić najpiękniejsze miasta Umbrii: Asyż ok. 16 km, Todi ok. 37 km, Spoleto ok. 58 km, Gubbio ok. 44 km, Orvieto ok. 68 km, a także miasta Toskanii: Arezzo ok. 102 km, Siena ok. 115 km, Montepulciano ok. 76 km, Jest to miejsce, polecane również dla rodzin z dziećmi ze względu między innymi na mini plac zabaw oraz obszerny trawnik w ogrodzie, po którym można biegać i grać w piłkę. Właścicielka gospodarstwa jest miłą osobą.

MOŻLIWE POBYTY TYGODNIOWE LUB DŁUŻSZE, OD SOBOTY DO SOBOTY


Na terenie obiektu
• Basen o wymiarach 14x6m
• Obok basenu znajduje się mini plac zabaw dla dzieci: 2 huśtawki oraz zjeżdżalnia
• Rowery - możliwość wypożyczenia rowerów
• Pralka oraz deska do prasowania i żelazko do wspólnego użytku
• Stół do gry w ping ponga
• Stół do gry w piłkarzyki
• Ogród
• Parking
• Grill - do wspólnego użytku

Świadczenia
Noclegi
Możliwość degustacji win i produktów umbryjskich - płatne dodatkowo.
Lekcje gotowania, minimum 4-5 osób - płatne dodatkowo.
Możliwość zakupienia oliwy z oliwek, warzyw i jaj – produktów pochodzących z gospodarstwa.
W miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień raz w tygodniu organizowana jest kolacja, na której serwowana jest pizza przygotowana przez właścicielkę gospodarstwa oraz wino.

Dojazd
Jak większość dróg dojazdowych do gospodarstw agroturystycznych, ostatni odcinek dojazdu do gospodarstwa to ok. 1 km drogi szutrowej, na której należy zwolnić
i zachować szczególną ostrożność.

Odległości do najbliżej położonych punktów
• Najbliższa restauracja w odległości ok. 2 km, serwuje kuchnię regionalną
• Najbliższa wioska znajduje się ok. 7 km od gospodarstwa
• Sklep spożywczy ok. 7 km
• Stacja benzynowa, apteka, bankomat, bank, kościół, poczta ok. 7 km
• Duży supermarket ok. 7 km, sieci Conad
• Kort tenisowy ok. 5 km
• Pole golfowe ok. 10 km
• Jazda konna ok. 1 km

Niektóre odległości od wybranych miast
Asyż ok. 16 km, Todi ok. 37 km, Perugia ok. 10 km, Spoleto ok. 58 km, Bevagna ok. 24 km, Foligno ok. 37 km, Trevi ok. 42 km, Gubbio ok. 44 km, Citta di Castello ok. 59 km, Castiglione del Lago nad Lago Trasimeno (nad jeziorem Trasiemeno) ok. 56 km, Citta della Pieve ok. 52 km, Orvieto ok. 68 km, a także miasta Toskanii: Arezzo ok. 102 km, Siena ok. 115 km, Florencja ok. 150 km, Montepulciano ok. 76 km,

---------------------------------------------------------------------

Do dyspozycji

Apartament nr 1, 2-osobowy, wielkość 30 m2
Usytuowany na parterze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny/sypialnia: 1
Sypialnie: 0
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 2
W skład apartamentu wchodzą: jedno pomieszczenie, w którym znajduje się kącik kuchenny ze stolikiem i krzesłami oraz łóżko małżeńskie, 1 łazienka; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz zadaszona weranda ze stolikiem i krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości zajmujących apartament.

Apartament nr 2, 2+2-osobowy, wielkość 55 m2
Usytuowanie: parter
Pokój dzienny/Jadalnia/Aneks kuchenny: 1
Sypialnie: 1
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 3
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną 2 - osobową kanapą, 1 sypialnia 2 os. z 2 łóżkami, które można złączyć, 1 łazienka oraz miejsce na zewnątrz ze stołem, krzesłami i pergolą. Na sufitach znajdują się drewniane legary, podłogi wyłożone są terakotą.
Apartament ten można rezerwować dopiero po 31.03

Apartament nr 3, 2+2 osobowy, wielkość 55 m2
Usytuowany na parterze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny: 1
Sypialnie: 1
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 3
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem, kącikiem kuchennym oraz rozkładaną 2-osobową kanapą, 1 sypialnia 2-osobowa (z dwoma łóżkami 1-osobowymi, które można złączyć), 1 łazienka przystosowana dla niepełnosprawnych; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz miejsce ze stolikiem, krzesłami i parasolem do wyłącznej dyspozycji gości zajmujących apartament.

Apartament nr 4, 4-osobowy, wielkość 65 m2
Usytuowany na I piętrze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny: 1
Sypialnie: 2
Łazienka: 2
Łączna ilość pomieszczeń: 5
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem i kącikiem kuchennym, 2 sypialnie 2-osobowe (w każdej sypialni znajdują się dwa 1-osobowe łóżka, które można złączyć), w obu sypialniach znajdują się łazienki; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz zadaszony taras o wielkości 30m2 ze stolikiem i krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości zajmujących apartament.

Apartament nr 5, 4-osobowy, wielkość 65 m2
Usytuowany na parterze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny: 1
Sypialnie: 2
Łazienka: 2
Łączna ilość pomieszczeń: 5
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem i kącikiem kuchennym, 2 sypialnie 2-osobowe (w każdej sypialni znajdują się dwa 1-osobowe łóżka, które można złączyć), w obu sypialniach znajdują się łazienki; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz zadaszona weranda ze stolikiem i krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości zajmujących apartament.

Apartament nr 6, 4+2-osobowy, wielkość 85 m2
Usytuowanie: parter
Pokój dzienny/Jadalnia: 1
Samodzielna kuchnia: 1
Sypialnie: 2
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 5
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem i rozkładaną 2 -osobową kanapą, niezależna kuchnia, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia 2-os. z łóżkami, które można złączyć, łazienka przystosowana dla niepełnosprawnych. Na sufitach znajdują się legary, podłogi wyłożone są terakotą. Na zewnątrz pergola ze stolikiem i krzesłami.
Apartament ten można rezerwować dopiero po 31.03

Apartament nr 7, 4+2-osobowy, wielkość 80 m2
Usytuowany na I piętrze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny: 1
Sypialnie: 2
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 4
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem i kącikiem kuchennym oraz rozkładaną 2 -osobową kanapą, 2 sypialnie 2-osobowe (w każdej sypialni znajdują się dwa 1-osobowe łóżka, które można złączyć), 1 łazienka; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz zadaszone miejsce ze stolikiem i krzesłami.

Apartament nr 8, 4+2-osobowy, wielkość 80 m2
Usytuowany na I piętrze
Pokój dzienny: 0
Samodzielna kuchnia: 0
Pokój dzienny/kącik kuchenny: 1
Sypialnie: 2
Łazienka: 1
Łączna ilość pomieszczeń: 4
W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny z kominkiem, kącikiem kuchennym oraz rozkładaną 2 -osobową kanapą, 2 sypialnie 2-osobowe (w każdej sypialni znajdują się dwa 1-osobowe łóżka, które można złączyć),1 łazienka; sufity zdobione drewnianymi legarami, podłoga z terakoty. W skład wyposażenia wchodzą również: tv, niezależne ogrzewanie, suszarka do włosów, ekspres do kawy. Na zewnątrz zadaszone miejsce ze stolikiem i krzesłami.
       
POLECAMY PAŃSTWU GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE
Wydarzenia •  Bezpieczenstwo • Ochrona Danych • Copyright
IE 4+/800x600/Flash 5 player - © by Bella Toscana 2004