Toskania - Włochy     Agroturystyka - Hotele - Domy wakacyjne - Rezydencje - Apartamenty

 
WYSZUKIWANIE  ROZSZERZONE
 
  GWARANCJE
 BELLA TOSCANA
posiada Gwarancje Ubezpieczeniowa
wydana przez
AXA Towarzystwo
Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
>> zobacz Plik PDF
 BELLA TOSCANA
posiada Wpis
do Rejestru Organizatorów
i Posredników Turystycznych
Marszalka Województwa Slaskiego
>> zobacz Plik PDF
 BELLA TOSCANA
ROK ZALOZENIA: 2003  

PRAKTYCZNE INFORMACJE
MIASTA TOSKANII
POGODA
MAPA PROWINCJI SIENA

   
 
 
28-STYCZEŃ-2005
 
Nowa oferta na 2006 rok - 03 styczeń 2006
     


Pragniemy poinformować Państwa, iż trawją prace nad nowym wyglądem naszego serwisu, w styczniu br. udostępnimy w ofercie ponad 20 nowych obiektów.
Jak również możliwa będzie za naszym pośrednictwem rezerwacja biletów lotniczych najpopularniejszych tanich lini lotniczych.

 
Konferencja w Krakowie - 20 styczeń 2005
 

20 stycznia 2005 r. w Krakowie odbyła się konferencja zorganizowana przez konsorcjum Siena Hotels Promotions, Narodowy Urząd Turystyki Włoskiej ENIT oraz Agencję Turystyczną "Bella Toscana". Celem spotkania było przedstawienie ofert turystycznych z Toskanii, głównie prowincji Sieny, a także przybliżenie regionu Toskanii, zaprezentowanie konsorcjum Siena Hotels Promotion oraz jego przedstawiciela na Polskę - Agencji Turystycznej "Bella Toscana". Do hotelu Holiday Inn licznie przybyli zaproszeni przedstawiciele biur turystycznych z całej Polski, dziennikarze, przedstawiciele organizacji i instytucji kulturalnych.

Konferencję wypełnił pokaz filmu o Toskanii, prezentacja ogólna regionu wraz z pokazem zdjęć, a także przedstawienie oferty turystycznej konsorcjum Siena Hotels Promotion oraz zaprezentowanie Agencji Turystycznej "Bella Toscana". Po prezentacji był czas na pytania i dyskusję na poruszane w czasie konferencji tematy. Po zakończeniu spotkania goście zostali zaproszeni na aperitif, w czasie którego można było skosztować wyśmienitego białego wina Vernaccia di San Gimignano, a następnie udali się na uroczystą kolację. Włoska kuchnia przypadła wszystkim do gustu, do posiłku podano kolejne znakomite toskańskie wino, tym razem czerwone Nobile di Montepulciano, a do deseru ze świeżych owoców i ciasteczek Cantucini podano białe wino Vinsanto.

Podsumowując konferencję chcemy raz jeszcze podziękować wszystkim gościom za przybycie, mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć ten piękny region Włoch, jakim jest Toskania.

 

Kliknij na foto aby powiększyć
 
20-SIERPNIA-2004
Aktualna reklama w miesięczniku VOYAGE - 20 sierpień 2004
 

Wrześniowy numer magazynu o podróżach VOYAGE, jest w dużej części poświęcony Toskanii, opowiada o kulturze, sztuce, tradycji i kuchni tego pięknego regionu Włoch. W dziale "Bon Voyage" zastała zamieszczona reklama naszej agencji turystycznej. Zapraszamy do lektury.

Kliknij na foto aby powiększyć
 
12-SIERPNIA-2004
Informacja - Kompleksowa obsługa - Agencja Reklamowa KNOP
 

Od czerwca 2004 roku kompleksową obsługą reklamową Agencji Turystycznej BELLA TOSCANA zajmuje się Agencja Reklamowa - Wydawnictwo KNOP.
Studio internetowe CNM.pl przygotowało nasz serwis internetowy.

Kontakt: Tel. kom. 0503 023 093, www.cnm.pl e-mail: studio@knop.pl

 
07-SIERPNIA-2004
Tydzień Toskanii w Warszawie 26 czerwiec - 3 lipiec 2004
 
W dniu 28 czerwca 2004, w hotelu Intercontinental w Warszawie obył się Workshop turystyczny promujący Toskanię w Polsce zorganizowany przez Narodowy Urząd Turystyki Włoskiej "ENIT". Agencja BELLA TOSCANA reprezentowała Siena Hotels Promotion na spotkaniach z polskimi Biurami Podróży, prezentując ofertę rezerwacji miejsc noclegowych w hotelach, domach wakacyjnych, gospodarstwach agroturystycznych i apartamentach w prowincji Siena w Toskanii.

Tydzień Toskanii w Warszawie

Od 26 czerwca do 3 lipca Polska gościła Toskanię i jej najlepsze produkty, doskonałości kultury przemawiającej językiem rolnictwa, produktów żywnościowych, uprawy winorośli, turystyki i przemysłu.
Ster wydarzenia, zorganizowanego z inicjatywy władz regionalnych Toskanii przy pomocy agencji Promocyjnej "Toscana", powierzono szeroko rozpowszechnionej kulturze regionu, w którym sztuka przeplata się z tradycją, technologia ze starymi rzemiosłami, kultury, która podróżuje po świecie z prestiżowym znakiem made in Tuscany.
W Warszawie odbyły się degustacje, workshops poszczególnych sektorów, spotkania przedstawicieli toskańskich przedsiębiorstw i operatorów, wizyty w polskich zakładach.
Jako pierwszy przedstawiony został dział rolniczo-spożywczy, filar toskańskiej ekonomii. Dwie prestiżowe restaurace stolicy - "Trattoria Toscana by Ciao Maurizio" i Restauracja Hotelu Intercontinental gościły "Toskański Tydzień Enogastronomiczny". Pięciu Kucharzy pod przewodnictwem Cristiana Lambertiego przygotowywało menu przy użciu regionalnych produktów.
Smakołyków było wiele, od dzika i toskańskich flaczków, po rolady ze specjalnego gatunku wieprzowiny hodowanej w Sienie oraz wyrafinowane przepiórki zadedykowane Katarzynie Medycejskiej.
28 czerwca w Hotelu Intercontinental miały miejsce spotkania przemysłowców: 21 przedsiębiorstw z działu rolniczo-żywnościowego, 20 spółek i przedsiębiorstw turystycznych, wśród nich Siena Hotels Promotion i 22 małych i średnich zakładów i spółek z różnych działów (odzieżowy, tekstylny, meblowy, garbarski, mechaniczny, pakowniczy) miało okazję pochwalić się swoimi zdolnościami i przedstawić swoje produkty zainteresowanym polskim operatorom.
Dzień zakończył się prezentacją "systemu Toskania", po którym w godzinach wieczornych odbyła sie uroczysta kolacja przygotowana przy użyciu typowych produktów regionalnych we wspaniałej włoskiej restauracji w Warszawie
"San Lorenzo" usytuowanej przy Al. Jana Pawła II 36.
 
Kliknij na foto aby powiększyć
 
 
 
 
 
Wydarzenia •  Bezpieczenstwo • Ochrona Danych • Copyright
IE 4+/800x600/Flash 5 player - © by Bella Toscana 2004